Vezetőség

Gáspárné Zsolnai Zsuzsanna

Intézményvezető
Magyar-német-orosz szakos tanár. 2008-tól igazgatója az iskolának, melynek diákja, tanára, majd kilenc éven át igazgatóhelyettese is volt.

Pinezits Helga

Intézményvezető-helyettes
Magyar nyelv és irodalom szakos tanári diplomáját az ELTE-n szerezte. 1998 óta tanít egykori középiskolai tanulmányainak színhelyén.

Bartha Gábor

Intézményvezető-helyettes
Történelem-angol szakos tanár. Igazgatóhelyettesként elsősorban a nappali tagozatos tanulók ügyeivel, valamint az érettségik bonyolításával foglalkozik.

Tanárok

Antalovits_Daniel_2018_pp

Antalovits Dániel

Biológus-biológia tanár. Egykori diákunk 2008 óta tanít biológiát iskolánkban.
Banhidi_Zoltan_2023_6x9

Bánhidi Zoltán

Angol nyelvet tanít 2011-től iskolánkban.

Bartos Györgyi

Angol-orosz szakos tanár.
bukitsne_derhan_ilona_2011

Bukitsné Derhán Ilona

Egykori diákunk matematika-földrajz szakon végzett a szegedi JATE-n. Később számítástechnika tanári diplomát szerzett. 2008-tól tanít iskolánkban.

Domonkos Róbert

vigne_csordas_rita_2016

Dr. Vigné Csordás Rita

Történelem-földrajz szakos tanár. 1991-ben végzett a szegedi JATE-n, 1992 óta tanít iskolánkban.

Fodorné Simon Veronika

Magyar-német szakos tanár. 1988-ban diplomázott a szegedi József Attila Tudományegyetemen. A Kaposvári Egyetemen fejlesztő irodalomterapeuta képzettséget szerzett. 2018 óta tanít újra iskolánkban, melynek egykor diákja is volt. Osztályfőnök és a magyar nyelv és irodalom és művészetek munkaközösség vezetője.

Galambosné Debreczeni Luca

Gémesi Tamás

Informatika, digitális kultúra tanár.
Hollnthoner_Aurelia_2015

Holnthoner Aurélia

Angol szakos tanár. Először a volt Szombathelyi Főiskolán, majd a Janus Pannonius Tudományegyetemen szerzett diplomát. 2000 óta tanít az iskolánkban.

Hoós Domonkos Géza

Angol szakos tanár.

Horváth Loretta

Huszti Eszter

Német-olasz szakos tanár. 2012-től német nyelvet tanít iskolánkban.
jager_amalia_2021

Jáger Amália

Történelem-latin-angol szakos tanár. A történelem munkaközösség vezetője.

Kecskés Eszter

Ének-zene szakos tanár.
kissne_szabo_agota_2020_nlg

Kissné Szabó Ágota

Magyar-történelem-könyvtár szakos tanár. Volt diákunk 2011 óta tanít a gimnáziumban.

Koltay Eszter

Kovács Árpád

Informatika szakos tanár.

Kovacsics Rita Bernadett

Kémia-biológia szakos tanár.
Kovecs_Matyas_2022_nlg

Kövécs Mátyás

Lancsák József

Matematika-fizika szakos tanár.

Loblerné Enyedi Zsuzsanna

Vizuális és környezetkultúra szakos tanár és média pedagógus.

Maróti Dóra

Angol-történelem szakos tanár.

Marton Éva

Történelem – német, és etika szakos tanár.
ma

Miltényi Attila

Biológia-földrajz szakos tanár. Iskolánk egykori diákja. 2016-tól tagja a gimnázium tantestületének.
mz

Mukics Zita

Magyar nyelv és irodalom szakos tanár. Egykori diákunk 2022-től tanít iskolánkban. Diplomáit a Berzsenyi Dániel Főiskolán (magyar nyelv és irodalom szakos tanár – művelődésszervező), az Eötvös Loránd Tudományegyetemen (magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár), illetve a Nyugat-magyarországi Egyetemen (gyakorlatvezető mentortanár, szakvizsgázott pedagógus) szerezte.
nagy_a

Nagy Attila

Magyar szakos tanár. Egykori diákunk 2012-től tagja iskolánk tantestületének.
nv

Nagy Veronika

Történelem-német szakos tanár. Diplomáját a JPTE-n szerezte, ahol turizmuszervező és idegenforgalmi menedzser szakokat is végzett. Iskolánkban 1997 óta tanít. Városunk lakói ritmikus sportgimnasztika edzőként is ismerik.

Németh Attila

Testnevelő tanár. 2010 óta tanít iskolánkban.

Németh Brigitta

Informatikus könyvtáros, végzettségét könyvtárostanár illetve információ és tudásmenedzser szakirányon szerezte. 2019 óta iskolánk könyvtárosa.

Putz Anikó Zsuzsanna

Matematika-fizika-kémia szakos tanár.

Rákos Eszter

Matematika-informatika szakos tanár.

Sinkó Andrea

Matematika-fizika szakos tanár.

Szabó Márton

Angol-német szakos tanár.

Szabó Márton

Angol szakos tanár.

Szabó Péter

A Testnevelési Egyetemen szerezte testnevelő tanári diplomáját. Gyógytestnevelő, tenisz szakedző. 1993-tól tanít gimnáziumunkban.

Szarka-Husza Fanni

Német-francia szakos tanár. Tanulmányait Budapesten az ELTE-n végezte osztatlan tanárképzésben. 2022-ben szerezte meg a diplomáját és azóta Szombathelyen a Nagy Lajos Gimnáziumban tanít, francia és német nyelvet.

Szeltner Anita

szikszainepallosiptricia-2015ezkell!!!!!!

Szikszainé Pallósi Patrícia

Magyar nyelv és irodalom – német szakos tanár. Iskolánkban érettségizett, diplomáját a József Attila Tudományegyetemen szerezte 1996-ban. 2009-től tanít a gimnáziumban.

Szinetárné Márkus Teréz

Biológia-kémia szakos tanár. Az ELTE-n diplomázott 1984-ben. 1993 óta tanít gimnáziumunkban. A közalkalmazotti tanács és a kémia szakkör vezetője, az adriai biológia terepgyakorlatok szervezője.

Takács Zsolt

Matematika-fizika szakos tanár. 1984-ben diplomázott az ELTE-n. Gimnáziumunk egykori tanulója 1986 óta tanára iskolánknak.
zsj

Zsdrál Judit

Angol-olasz szakos tanár 2012 óta tanít iskolánkban angol nyelvet, 2018-tól pedig az olasz nyelv és kultúra szépségeibe is bevezeti érdeklődő diákjainkat. Tanári diplomáit a szombathelyi BDF-en, majd a Nyugat-Magyarországi Egyetemen (egyetemi kiegészítő), Társadalomtudományi- és Gazdasági Szakfordító képzését a budapesti KJF-en szerezte.

Néhány fotót Tóth Ákos készített.

Óraadó tanáraink

Csuk Csaba