Képzéseink

Intézményünk tanulói többféle képzés közül választhatnak: az A osztályosok angol nyelvet tanulnak emelt óraszámban, a C osztályosok matematika tantárgyat tanulhatnak heti 5-7 órában, van köznevelési típusú sportiskola osztályunk, de rendelkezünk természettudományos valamint általános tantervű képzéssel is. A lehetőségekről bővebben az alábbi gomb megnyomása után tájékozódhat:

Alkalmassági vizsga

A sportiskolai osztályba jelentkező tanulóknak alkalmassági vizsgát is tenniük kell. A gyakorlati rész feladatainak részletes ismertetése ide kattintva letölthető.