E-mail: iroda@nagylajos-szhely.edu.hu

Tel: +36 94 505 476

OsztályNévVersenyEredményFelkészítő
9/AElek JúliaMegyei Németverseny3 
9/ANagy MíraMegyei Biológiaverseny2Kovacsics Bernadett
9/BMagda BoldizsárMegyei Biológiaverseny3Miltényi Attila
9/CBerki AndrásKenguru Matematika Verseny Megyei Forduló2 
9/CBerki András Megyei Fizikaverseny3Valaska Ferdinánd
9/CGeosits DonátMedve Matek Verseny Országos Döntő11 
9/CHorváth Roland PéterBolyai Megyei Matematika Verseny3 
9/CHorváth Roland PéterMedve Matek Verseny Országos Döntő11 
9/CMosonyi-Nagy MátéZrínyi Matematika Verseny Megyei Forduló2 
9/CMosonyi-Nagy MátéMegyei Fizikaverseny2 
9/CMosonyi-Nagy MátéIrinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Megyei Forduló2Kovacsics Bernadett
9/CMosonyi-Nagy MátéNemzetközi Kenguru Matematika Verseny Országos Döntő8 
9/CMosonyi-Nagy MátéMedve Matek Verseny Országos Döntő11 
9/CMosonyi-Nagy MátéArany Dániel Matematika Verseny2. fordulóba jutott 
9/CMosonyi-Nagy MátéMikola Tehetséggondozó Fizikaverseny2. fordulóba jutott 
9/CMosonyi-Nagy Máté Megyei Fizikaverseny2Valaska Ferdinánd
9/CMosonyi–Nagy Máté Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny2. fordulóba jutott 
9/CRouchon DoriánImplom József Helyesírási Verseny Megyei Forduló3 
9/CSzemes Barnabás Megyei Fizikaverseny1Valaska Ferdinánd
9/CZsíros MártonBolyai Megyei Matematika Verseny1 
9/CZsíros MártonArany Dániel Matematika Verseny2. fordulóba jutott 
10/ABozai ÁkosBod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny1 
10/ASzalay ElinaBod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny13 
10/BLénárt OrsolyaVíz Világnapja Vetélkedő3Kovacsics Bernadett
10/BMagyar ZsófiaVíz Világnapja Vetélkedő3Kovacsics Bernadett
10/BSzekeres-Catomio EmmaVíz Világnapja Vetélkedő3 
10/CBozzay BlankaDürer Fizika Csapatverseny Regionális Forduló2Putz Anikó
10/CKovács MarcellMegyei Biológiaverseny1Szinetárné Márkus Teréz
10/CKovács MarcellIrinyi Jánis Kémiaverseny Országos Döntő14 
10/CKovács MarcellIrinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Országos Forduló14Szinetárné Márkus Teréz
10/CKovács MarcellArany Dániel Matematika Verseny2. fordulóba jutott 
10/CKovács Marcell Megyei Biológiaverseny1 
10/CNagy EszterIrinyi Jánis Kémiaverseny Megyei Forduló2 
10/CNagy EszterMegyei Biológiaverseny2 
10/CNagy EszterIrinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Országos Forduló37Szinetárné Márkus Teréz
10/CNagy Eszter Megyei Biológiaverseny2 
10/CNémeth BoglárkaDivat-, jelmez- és díszlettervező Rajzpályázat2 
10/CNémeth BoglárkaMegyei Németverseny2 
10/CNémeth Boglárka Megyei Biológiaverseny3Szinetárné Márkus Teréz
11/APraefort PanniDürer Fizika Csapatverseny Regionális Forduló1Putz Anikó
11/APribusz BenceOrszágos Népdaléneklési Verseny3 
11/CBognár BálintDürer Matematika Csapatversenyországos döntőbe jutott 
11/CCzika ZoltánZrínyi Matematika Verseny Megyei Forduló3 
11/CKismarosi GergőDürer Fizika Csapatverseny Regionális Forduló3Putz Anikó
11/CNémeth MíraZrínyi Matematika Verseny Megyei Forduló1 
11/CNémeth MíraDürer Matematika Csapatversenyországos döntőbe jutott 
11/CPribusz DánielOrszágos Népdaléneklési Verseny3 
11/CSüle DávidDürer Fizika Csapatverseny Regionális Forduló3Putz Anikó
11/CUlicska RebekaDürer Fizika Csapatverseny Regionális Forduló3Putz Anikó
12/ABalogh AnnaÉdes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny Országos Döntőemlékplakett 
12/ABalogh NatáliaMegyei Biológiaverseny2 
12/ABalogh Natália Megyei Biológiaverseny2Szinetárné Márkus Teréz
12/AHaszon Soma4for Europe Országos Forduló1 
12/AHaszon SomaKosáry Domonkos Országos Történelemverseny9 
12/ASzakály Petra4for Europe Országos Forduló1 
12/AVarga Dániel4for Europe Országos Forduló1 
12/AZoltán Ádám4for Europe Országos Forduló1 
12/BBarta SáraStockholmi Ifjúsági Vízdíj angol nyelvű országos verseny2Szinetár Csaba
12/BBarta SáraKutDiák Mozgalom Poszter-verseny Országos BemutatómeghívottSzinetár Csaba
12/BFogarasi RékaOKTV biológia2. fordulóba jutottMiltényi Attila
12/BMonek HannaOKTV magyar nyelv24 
12/BRoboz Rebeka Megyei Biológiaverseny1Szinetárné Márkus Teréz
12/BSmolczer Levente OKTV biológia2. fordulóba jutottMiltényi Attila
12/CBoda MarcellDürer Fizika Csapatverseny Regionális Forduló2Putz Anikó
12/CBukits BalázsZrínyi Matematika Verseny Megyei Forduló1 
12/CBukits BalázsOKTV történelem21 
12/CBukits BalázsOrszágos Helyesírási Versenyországos döntőbe jutott 
12/CHargitai Borka21 Nő az Egészségügyért Alapítvány Mentorprogramrésztvevő, előadó 
12/CMunteán ÁronZrínyi Matematika Verseny Megyei Forduló (csapat)1 
12/CMunteán ÁronMedve Matek Verseny Országos Döntő2 
12/CMunteán ÁronZrínyi Matematika Verseny Megyei Forduló (egyéni)3 
12/CNemes SzilárdDürer Fizika Csapatverseny Regionális Forduló1Putz Anikó
12/CNémeth ÁronBolyai Megyei Matematika Verseny1 
12/CNémeth ÁronDürer Természettudományi Csapatversenyországos döntőbe jutott 
12/CNémeth Máté KristófDürer Fizika Csapatverseny Regionális Forduló2Putz Anikó
12/CRoboz RebekaMegyei Biológiaverseny1 
12/CSabáli SomaDürer Fizika Csapatverseny Regionális Forduló1Putz Anikó
12/CSabáli SomaSzép Magyar Beszéd2x országos döntőbe jutott 
12/CSchmitt RichárdZrínyi Matematika Verseny Megyei Forduló (csapat)1 
12/CSchmitt RichárdZrínyi Matematika Verseny Megyei Forduló (egyéni)2 

Támogasson minket!

Azon kedves támogatóink, akik szeretnék adójuk egy százalékával támogatni iskolánkat, az ehhez kapcsolódó nyilatkozatot ide kattintva tölthetik le.

Közelgő események

Nem találtunk eseményt!

KRÉTA

A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendeszer működéséről, használatáról ide kattintva tudhat meg többet.