Pályaorientációs nap az NLG-ben

Március 27-én, a tavaszi szünet előtti utolsó tanítási napon zajlott le iskolánkban a pályaorientációs nap. Köszönjük meghívott előadóink, támogatóink segítségét, és köszönet azért, hogy csaknem 20 helyszínen fogadták diákjainkat különböző munkahelyeken.

A Március 27-i pályaorientációs nap keretében az MTA Alumni programjával együttműködve akadémikusok előadása emelte a rendezvény színvonalát. Előadóinknak köszönjük, hogy megtiszteltek minket!

Prof. Dr. Hunyady László
Prof. Dr. Szakonyi Zsolt
Prof. Dr. Abonyi János
és az online térben Floridából jelentkezett be: Dr. Petővári Gábor

A többiről beszéljenek a képek!