NLG-s győzelem a 4 For Europe regionális döntőjén

2023. november 16-án iskolánk négyfős csapata részt vett a 4 for Europe verseny nyugat-magyarországi regionális döntőjén Győrben. A részvétel feltétele az előfeladatok sikeres teljesítése volt. A regionális döntőre mindezeken túl európai uniós híreket megjelenítő újságot kellett készíteni a versenyzőknek. A regionális döntőn a kreativitást és tudást igénylő feladatok közül a tudás alapú feladatok döntötték el a csapatok sorrendjét. Gimnáziumunk €pa elnevezésű csapata első helyezést ér el, amivel megvédtük iskolánk korábbi helyezését. A győzelem mellett egynapos budapesti osztálykirándulást és egy négynapos ausztriai utat nyertünk.

A csapat tagjai: Balogh-Bartos Dénes, Brunetto Giulio, Németh Míra, Süle Dávid 12. C osztályos tanulók

Köszönjük a felkészítést dr. Vigné Csordás Rita tanárnőnek, valamint Bartha Gábor tanár úr és Benedek Bence grafikus segítségét.

Németh Míra

A szóbeli érettségi vizsgaidőszak kezdete

Év végi vizsgák a levelező tagozaton

csütörtök