Változás az iskolai étkeztetésben

Tisztelt Címzettek!
Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk az intézményi gyermekétkeztetésben érintetteket, hogy a Szombathelyi Köznevelési GAMESZ Étkeztetési csoportja 2023. október 27-től a 9700 Szombathely, Boglárka u. 2. szám alatti irodaházban működik.
A következő esetekben a személyes ügyintézés továbbra is a Nádasdy F. u. 4. alatt a pénztárban történik:

• Az új menzakártya (régi elveszett, megsérült) átvétele  – ügyintézővel történt előzetes egyeztetést követően – a kártyadíj megfizetésével egyidejűleg.
  • Évközben étkezésre jelentkezők nyilatkozatainak a leadása.
  • Túlfizetés esetén az 1.000,- Ft alatti készpénzkifizetés.

Üdvözlettel: Szombathelyi Köznevelési GAMESZ