Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

Hírek

Boldog Karácsonyt!

Mint már egy korábbi bejegyzésben említettük, pénteken, december 21-én a Savaria moziban kerül sor az NLG gálára, melyen -a hagyományos adventi iskolai készülődést felújítva- diákjaink mutatják meg különböző stílusú és témájú produkciókban tehetségüket. Az eseményről utólag tudósítunk majd!
Ezúton szeretnénk minden NLG Blog olvasónak boldog karácsonyi ünnepeket kívánni azokkal a karácsonyfákkal, melyek Loblerné Enyedi Zsuzsanna tanárnő ötlete alapján az egyes évfolyamok osztályainak közös munkái.

1% - Köszönjük

A Nagy Lajos Gimnáziumért Alapítvány tisztelettel köszöni meg azok támogatását, akik adójuk egy százalékának felajánlásával iskolánkat, diákjainkat segítik. Az Alapítvány a gimnázium diákságának elkötelezett támogatója, bevételeit okos megfontolással fordítja tanulóink javára.

Adószám: 18887639-1-18

Közelgő események

Nem találtunk eseményt!

KRÉTA

A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendeszer működéséről, használatáról ide kattintva tudhat meg többet.