Blog

Boldog Karácsonyt!

Mint már egy korábbi bejegyzésben említettük, pénteken, december 21-én a Savaria moziban kerül sor az NLG gálára, melyen -a hagyományos adventi iskolai készülődést felújítva- diákjaink ...
Elolvasom

1% - Köszönjük

A Nagy Lajos Gimnáziumért Alapítvány tisztelettel köszöni meg azok támogatását, akik adójuk egy százalékának felajánlásával iskolánkat, diákjainkat segítik. Az Alapítvány a gimnázium diákságának elkötelezett támogatója, bevételeit okos megfontolással fordítja tanulóink javára.

Adószám: 18887639-1-18

Közelgő események

Nem találtunk eseményt!

KRÉTA

A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendeszer működéséről, használatáról ide kattintva tudhat meg többet.