Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

Hírek

„Általam vagy, mert meg én láttalak” -Ady-kiállításon jártunk

A 11.B és C osztály Tar Patrícia tanárnővel egy rendhagyó magyarórán látogatást tett a Berzsenyi Dániel Megyei Könyvtárban található ideiglenes kiállításon, mely a könyvtár Adyhoz kapcsolódó köteteiből, kuriózumaiból nyújt ízelítőt. A tárlatot ismert és kevésbé ismert Ady-portrék, fotók teszik hangulatossá. A kiállítást „házigazdája” és megálmodója, Vörösné Adler Erika könyvtáros mutatta be nekünk, személyes reflexióival, s azzal, hogy egy-egy régi kötetet a kezünkbe is vehettünk, még izgalmasabbá tette azt. Ezúton is köszönjük a lehetőséget!

(Fotók: Spilenberg Donát)

1% - Köszönjük

A Nagy Lajos Gimnáziumért Alapítvány tisztelettel köszöni meg azok támogatását, akik adójuk egy százalékának felajánlásával iskolánkat, diákjainkat segítik. Az Alapítvány a gimnázium diákságának elkötelezett támogatója, bevételeit okos megfontolással fordítja tanulóink javára.

Adószám: 18887639-1-18

Közelgő események

Nem találtunk eseményt!

KRÉTA

A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendeszer működéséről, használatáról ide kattintva tudhat meg többet.