Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

Hírek

Iskolánk sikere a Jókai 200 versenyen

Ma délután a középiskolás tanulók számára meghirdetett, Jókai 200 elnevezésű Vas vármegyei irodalmi csapatversenyen iskolánk Jókai bableves nevű csapata a részt vevő tizenöt csapatból a dobogós 2. helyen végzett. A csapat tagjai Újhelyi Dávid, Palacsics Marcell és Rouchon Dorián 11. C osztályos tanulók voltak. A verseny előzetes feladataként a Jókai-életművel kapcsolatos lapbookot készítettek, majd az írásbeli feladatlap megoldását követően kreativitásukat és improvizációs készségüket is próbára tehették egy szóbeli szövegalkotási (helyzet)gyakorlatban. Gratulálunk a fiúknak a sikeres szerepléshez és köszönjük az eredményes felkészülést.

1% - Köszönjük

A Nagy Lajos Gimnáziumért Alapítvány tisztelettel köszöni meg azok támogatását, akik adójuk egy százalékának felajánlásával iskolánkat, diákjainkat segítik. Az Alapítvány a gimnázium diákságának elkötelezett támogatója, bevételeit okos megfontolással fordítja tanulóink javára.

Adószám: 18887639-1-18

Közelgő események

Nem találtunk eseményt!

KRÉTA

A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendeszer működéséről, használatáról ide kattintva tudhat meg többet.