Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

Hírek

4 for Europe – Négy éve az élen!

Négy éve az élen!

A mai napon Győrben a 4 for Europe elnevezésű európai uniós tematikájú csapatversenyen vettünk részt. A régió közel hatvan jelentkezője közül 11 csapat vehetett részt a regionális döntőben. Iskolánkat a 10.C és a 11.C osztály tanulói képviselték a megmérettetésen. A csapatoknak az előzetes feladatok mellett kihívást jelentő kreatív és gondolkodtató feladatokat kellett megoldanunk. A nap sikerét bizonyítja, hogy a tizedikes Csapatnév nevű csapatunk a regionális döntőben első helyezést ért el, a tizenegyedikes csapat, Európa Csei pedig az előkelő második helyet szerezte meg. Regionális elsőként a jutalmunk lengyelországi utazás. De még komoly megmérettetések várnak ránk az országos döntőben. A cél csábító, hiszen az osztályunk számára strasbourgi tanulmányutat nyerhetünk. A további sikerekben bízva veszünk részt decemberben, Budapesten az országos döntőben.

Csapatnév csapat tagjai: Kispál Patrik Levente, Sodics Tamás Balázs, Szalay Sára, Vincze Bence

Az Európa C-sei csapat tagjai: Berki András, Farkas Benedek, Mosonyi-Nagy Máté, Rouchon Dorian

Szalay Sára

1% - Köszönjük

A Nagy Lajos Gimnáziumért Alapítvány tisztelettel köszöni meg azok támogatását, akik adójuk egy százalékának felajánlásával iskolánkat, diákjainkat segítik. Az Alapítvány a gimnázium diákságának elkötelezett támogatója, bevételeit okos megfontolással fordítja tanulóink javára.

Adószám: 18887639-1-18

Közelgő események

24 jún

Tanévzáró ünnepély

szerda
24 jún

„Pedálbuli”

szerda
25 jún

A 9. évfolyamra felvettek beírása

csütörtök
Nem találtunk eseményt!

KRÉTA

A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendeszer működéséről, használatáról ide kattintva tudhat meg többet.