Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

Hírek

Sikerek a Zrínyi Ilona Matematika Versenyen

A régió legeredményesebb négyosztályos gimnáziuma idén is a Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium.

Egyéni versenyben:
10. évfolyamon I. helyezett: Berki András 10.C; II. helyezett: Mosonyi-Nagy Máté 10.C

11. évfolyamon I. helyezett: Dobos János 11.C; II. helyezett: Szekér Gergely 11.C

12. évfolyamon I. helyezett: Czika Zoltán 12.C; II. helyezett: Németh Mátyás Sándor 12.C

A csapatversenyben 10. évfolyamon I. helyezett:

Berki András, Farkas Benedek, Mosonyi-Nagy Máté,
11. évfolyamon csapatban I. helyezett:
Dobos János, Szekér Gergely, Takács Viktor

12. évfolyamon csapatban I. helyezett:
Czika Zoltán, Németh Mátyás Sándor, Németh Míra
Felkészítő tanárok: Dr. Gönye Zsuzsanna, Valaska Ferdinánd, Sinkó Andrea, Bukitsné Derhán Ilona

1% - Köszönjük

A Nagy Lajos Gimnáziumért Alapítvány tisztelettel köszöni meg azok támogatását, akik adójuk egy százalékának felajánlásával iskolánkat, diákjainkat segítik. Az Alapítvány a gimnázium diákságának elkötelezett támogatója, bevételeit okos megfontolással fordítja tanulóink javára.

Adószám: 18887639-1-18

Közelgő események

Nem találtunk eseményt!

KRÉTA

A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendeszer működéséről, használatáról ide kattintva tudhat meg többet.