Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

Hírek

Krimit tud? siker a regionális elődöntőn

 

Az NLG-s csapat és mentoruk, Pataki Ágnes tanárnő

Október 19-én a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szervezésében 4 megye 8 középiskolájának részvételével zajlott az idei Krimit tud? verseny, melyen a Beugró című műsorból ismert játékok átdolgozott változatában kellett helytállniuk a négy fős csapatoknak. Szombathelyről két  csoport utazott Veszprémbe, iskolánkat Boromisza Anita, Gecsei Dániel, Papp Júlia Janka és Tóth Eszter képviselte. A felkészülésben a rendőrség oldaláról Varga Sándor rendőr alezredes segítette a csapatot. A versenyen középpontban volt a kreativitás, improvizáció, humorérzék, színjátszás.

Csapatunk – a zsűri eredményhirdetése szerint – csak hajszállal maradt le a Savaria csapatától, így a nagyon előkelő 2. helyet érte el. 

Gratulálunk mindkét helyezettnek! 

Gecsei Dani a vetélkedőn




1% - Köszönjük

A Nagy Lajos Gimnáziumért Alapítvány tisztelettel köszöni meg azok támogatását, akik adójuk egy százalékának felajánlásával iskolánkat, diákjainkat segítik. Az Alapítvány a gimnázium diákságának elkötelezett támogatója, bevételeit okos megfontolással fordítja tanulóink javára.

Adószám: 18887639-1-18

Közelgő események

15 jún

Középszintű szóbeli érettségi vizsgák kezdete

hétfő
19 jún

Utolsó tanítási nap

péntek
24 jún

Tanévzáró ünnepély

szerda
24 jún

„Pedálbuli”

szerda
25 jún

A 9. évfolyamra felvettek beírása

csütörtök
Nem találtunk eseményt!

KRÉTA

A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendeszer működéséről, használatáról ide kattintva tudhat meg többet.