Blog

Gaudeamus igitur: Így ballagtunk idén

Nagy Johanna Csenge búcsúzó beszéde: Szeretettel és tisztelettel köszöntöm kedves vendégeinket: a szülőket és rokonokat, gimnáziumunk tanárait és diáktársaimat. Engem ért az a megtiszteltetés, hogy ...
Elolvasom

1% - Köszönjük

A Nagy Lajos Gimnáziumért Alapítvány tisztelettel köszöni meg azok támogatását, akik adójuk egy százalékának felajánlásával iskolánkat, diákjainkat segítik. Az Alapítvány a gimnázium diákságának elkötelezett támogatója, bevételeit okos megfontolással fordítja tanulóink javára.

Adószám: 18887639-1-18

Közelgő események

Nem találtunk eseményt!

KRÉTA

A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendeszer működéséről, használatáról ide kattintva tudhat meg többet.