Blog

A” lajosos” diákság nagyon sokat jelent számomra -Interjú Miltényi Attila tanár úrral

Miltényi tanár úr Lizi kutyája nyakörvével Hogyan teltek a diákévei? Nekem nagyon szerencsés diákkorom volt, a középiskolás éveim a kilencvenes évek első feléhez köthetők, már ...
Elolvasom

1% - Köszönjük

A Nagy Lajos Gimnáziumért Alapítvány tisztelettel köszöni meg azok támogatását, akik adójuk egy százalékának felajánlásával iskolánkat, diákjainkat segítik. Az Alapítvány a gimnázium diákságának elkötelezett támogatója, bevételeit okos megfontolással fordítja tanulóink javára.

Adószám: 18887639-1-18

Közelgő események

Nem találtunk eseményt!

KRÉTA

A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendeszer működéséről, használatáról ide kattintva tudhat meg többet.