Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

Hírek

Szeretet, adomány, karácsony

DÖK-képviselők csomagolják az adományokat

A Nagy Lajos Gimnázium diákönkormányzata sok éve rendez gyűjtést a rászorulók számára a Máltai Szeretetszolgálattal együttműködve. Nem volt ez másként idén decemberben sem: sok könyv, játék, jó állapotú ruhanemű és tartós élelmiszer gyűlt össze ismét a diákoktól. Az adományt a DÖK képviselői vitték át a Máltai Szeretetszolgálathoz, ahol nagy örömmel fogadták a felajánlást, s kérték, hogy tolmácsoljuk köszönetüket minden jó szándékú diáknak és felnőttnek. Az ajándékok célba értek, s biztosak vagyunk benne, hogy szebbé tették sokak karácsonyát.

1% - Köszönjük

A Nagy Lajos Gimnáziumért Alapítvány tisztelettel köszöni meg azok támogatását, akik adójuk egy százalékának felajánlásával iskolánkat, diákjainkat segítik. Az Alapítvány a gimnázium diákságának elkötelezett támogatója, bevételeit okos megfontolással fordítja tanulóink javára.

Adószám: 18887639-1-18

Közelgő események

Nem találtunk eseményt!

KRÉTA

A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendeszer működéséről, használatáról ide kattintva tudhat meg többet.