Blog

Gyere velünk a Szily János Egyházmegyei látogatóközpontba!

Kedves Diákok!  Jövő héten, 2018.10.11-én, csütörtökön, meglátogatnánk a Szily János Egyházmegyei Gyűjteményt és látogatóközpontot. A tárlatvezetés 14-kor kezdődik és kb. 50 perces program. A diákjegy  700 Ft. Akik szeretnének részt venni ...
Elolvasom

1% - Köszönjük

A Nagy Lajos Gimnáziumért Alapítvány tisztelettel köszöni meg azok támogatását, akik adójuk egy százalékának felajánlásával iskolánkat, diákjainkat segítik. Az Alapítvány a gimnázium diákságának elkötelezett támogatója, bevételeit okos megfontolással fordítja tanulóink javára.

Adószám: 18887639-1-18

Közelgő események

Nem találtunk eseményt!

KRÉTA

A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendeszer működéséről, használatáról ide kattintva tudhat meg többet.